Hakkımızda

Dünyada dört tarafı kapalı bir yere sahip olan veya ona bile sahip olmayan herkesin internette kendine ait bir yere sahip olmasını amaç edindik..

İnstagram

Bizi İnstagram'dan takip ederek yeni projelerimizden, tasarımlarımızdan, tekniklerimizden, güncel gelişmeler ve teknolojilerden haberdar olabilir ve bize destek olabilirsiniz.

Facebook

Bizi Facebook'tan takip ederek yeni projelerimizden, tasarımlarımızdan, tekniklerimizden, güncel gelişmeler ve teknolojilerden haberdar olabilir ve bize destek olabilirsiniz.

YouTube

Bizi Youtube'dan takip ederek yeni projelerimizden, tasarımlarımızdan, tekniklerimizden, güncel gelişmeler ve teknolojilerden haberdar olabilir ve bize destek olabilirsiniz.

Bizim Hikayemiz

logo siyah

Merhaba, bizim hikayemizi okuyan sen araştırmacı ruh!

Biz kimiz? Hikayemiz ne?
Biz iki kafadar kuzen Murat ve Tayfun.
Hikayemiz çocukluk hayalimiz olan kendi işimizi kurmak kadar küçük görünen ama altında büyük hayaller ve adımlar yatan biraz karışık bir hikaye.
Deniz toplantılarında temelleri atılan, gecelere kadar gelecek planları yaptığımız, delicesine teoriler ürettiğimiz, basit bir o kadar da komplike bir iş. Hedefimiz çok basit ama vizyonumuz çok büyük.
İnsanlara ihtiyacı olanı vermek, istemediği ve bilmediği bir konuda diretmemek veya kısacası kazıklamamak. Biliyoruz ki internet dünyası sürekli gelişiyor ve insanlar bilgiye artık çok kolay ulaşıyor. Karşı tarafı aptal yerine koymak değil gerçek ve olumlu çözümler üretmek bizi biz yapar.

Her zaman sizin gibi düşünerek nelere ihtiyacınız olabilir, ne gibi şeyler ilginizi çekebilir. Bunları en ufak ayrıntısına kadar düşünmeyi kendimize hedef edindik.

Ülkemizin gündemi ve gelir seviyelerini biz de biliyor ve takip ediyoruz. İnsanların “verdiğim paraya değsin” sözünü bilerek hareket ediyoruz. Fiyat ve performans odaklı işler çıkarmak, müşterilerimizle bir aile samimiyeti kurmak istiyoruz.

Logomuz ve İsmimiz;

Logomuz isimlerimizin baş harflerini oluşturan, bizim gibi bir kalıba sığmayan fikirlerin şekil bulmuş hali.

İsmimiz MUTADE (Murat Tayfun Design)